Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Śnieg, spoko. Ɓloto pośniegowe, nieźle, błoto i teren - oczywiście odpada. Gołoledź - przyzwoicie. W każdym razie zimowa opona ok. Polecam. Używana w warunkach podhalańskich. Lepsza niż Nokian SUV VR4.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Superancko się jeździ jest superasnie, Polecam gorąco z rodzinką, pozdrawiam.
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony w swojej klasie
Opinia użytkownika: Super opona, Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, polecam.
Opinia użytkownika: Dla mnie najważniejsze poza właściwościami jezdnymi to poziom hałasu generowany przez opony. Ogromnym zaskoczeniem jest to, że te opony są wyraźnie cichsze niż fabryczne (ciche opony) samochód na nich płynie. Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Kupiłabym jeszcze raz takie. Polecam
Opinia użytkownika: Bardzo dobre i wyjątkowo ciche opony.
Opinia użytkownika: Do SUVa nadaje się bardzo dobrze. Pewność prowadzenia w niekorzystnych warunkach czy to śnieg, czy mokro.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone