Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Auto świetnie się trzyma drogi, abs i esp nie ma za dużo pracy. Teoretycznie powinny powodować mniejsze spalanie ale ciężko mi to ocenić, gdyż zauważyłem, że większy wpływ na to ma np temperatura na zewnątrz, nie mówiąc o stylu jazdy.
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Poprzednik fulda progresso nie dorasta tej oponie do pięt. Piszę ten komentarz na gorąco po zmianie opon. Super prowadzenie, przy wyprzedzaniu w koleinach pełna kontrola i ta lekkość prowadzenia, cisza kto ceni sobie jakość niech kupuje
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone