Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w rozsądnej cenie.
Opinia użytkownika: bardzo dobre
Opinia użytkownika: Te opony to zupełna porażka. Kupione wczesną jesienią 2009 z datę produkcji 2008 i właśnie po zimowym przeglądzie poszły na utylizację po przebiegu ok 25tys.-pojawiły się głębokie, podłużne pęknięcia pomiędzy rowkami bieżnika Przy 100km/h szumi jak chińska zimówka. Jak spadnie deszcz to mam wrażenie jakbym nie do końca panował nad autem, nie wiesz gdzie sie za chwilę znajdziesz. Uniroyal czy już nawet Firestone lepiej sobie radzą w koleinach z wodą. Przejechałem ponad 350tys na różnych oponach od chińskich w służbowym samochodzie po tzw. z górnej półki i nie wiem skad sie biora tak wyśmienite oceny, chyba dają to ludzie, którzy przesiadają się z dębicy lub innego szmelcu made in asia. Jedyny plus to zachowanie na suchym i scieralność ale co z tego jak pęka osnowa w dwóch na cztery. Jak ktoś wam sprzeda tą oponę za 150zl to się można jeszcze zastanowić. Ogólnie nie polecam i radzę unikać.
Opinia użytkownika: przejechałem słuzbowo 2 sezony (około 60-70tys) i oponki wytrzymały. mam je z floty i juz oddałem ,tak więc wynik dobry jeśli chodzi o scieralność, na wiosnę ? zoobaczymy ..
Opinia użytkownika: Witam. Kupiłem te opony za względu na przeczytane opinie i testy w różnych gazetkach motoryzacyjnych i muszę przyznać że się nie zawiodłem, prowadzą się ekstra, zakręty pokonuję się pewnie i nie hałasują jak poprzedniczki, co do redukcji spalanie to nie jestem w stanie się wypowiedzieć bo nigdy na to nie patrzyłem. Jedno jest pewne polecam te opony na 100%
Opinia użytkownika: Jeźdżę dużo na trasie, opona jest wysokiej klasy do samochodu tj VW passat b5 jest to opona idealna
Opinia użytkownika: Bardzo dobry zakup ,polecam!!!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Nie zauważyłem różnicy zachowania się tych opon na suchej i mokrej nawierzchni w porównaniu z opona konwencjonalną. Co do oszczędności to rzeczywiście jest niewielka oszczędność paliwa w stosunku do opon konwencjonalnych. Polecam
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Zakup jak najbardziej opłacalny. Jestem z nich bardzo zadowolony. Jeżdże raczej szybko tak że przy większych prędkościach opon nie słychać. Musze sie z nimi rozstac "zmiana auta" ale juz myśle o zakupie nowych. Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone