Opinia użytkownika: Michelin z serii Alpin (również Pilot) charakteryzują się bardzo dobrymi wł.użytkowymi - zapewniają dobrą przyczepność na nawierzchniach mokrych, pokrytych błotem śniegowym jak i świeżym śniegu. Cała seria Alpin (używam opon z tej serii od 8 lat) pozwala nie obawiać się zimy. Zachowanie opon jest "przewidywalne" - zanim samochód utraci przyczepność, opony sygnalizują to lekkim uślizgiem (lecz nie nagłą utratą przyczepności). Bardzo dobra trwałość (jak na opony zimowe). Polecam.