Opinia użytkownika: Wcześniej korzystałem z opon asymetrycznych i widać znaczącą różnicę. Opony zakupione mazzini nie dorównuje im nigdy. Ponieważ w porównaniu są głośne, gorsza przyczepność czy to na suchej czy mokrej nawierzchni i znacząco dużo większe zużycie paliwa. Nic rewelacyjne tyle że nowe i niedrogie. Po mieście wystarcza.