Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jak na oponę całoroczną są jak najbardziej ok. Zimą ciut gorzej od typowej opony zimowej, ale dają radę
Opinia użytkownika: Opony poprawne
Opinia użytkownika: na oponach przejechałem kolo 5tys km są slady zuzycia, ale auto wozi dosc duży ciezar (załozone na tylnej osi) wiec mają prawo i na pewno po 2-och latach nie beda lyse. Zachowanie na mokrej i suchej powiezchni b.dobre, snieg, błoto posniegowe tez nie robia na nich wrazenia. jak na opony wielosezonowe to b.dobre zwłaszcza ze nie są najdroższe. juz zamówiłem kpl na przednią os. ogólnie polecam
Opinia użytkownika: Brak zastrzeżeń
Opinia użytkownika: polecam
Opinia użytkownika: Opona cicha, dobrze trzymająca się drogi, nie zdarzyła nam się awaria. Produkt godny polecenia.
Opinia użytkownika: Naprawdę dobre oponki do busa.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony z zakupu. Dobra jakość za rozsądna cenę
Opinia użytkownika: Są to opony ciche jak na całoroczne i bardzo wolno się zużywają mimo ze jumper, ducato, boxer przód niemal palą w porównaniu do tyłu.
Opinia użytkownika: Zupełnie dobre opony całoroczne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone