Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony przetestowane na śniegu i i oblodzonej nawierzchni spisywały się b. dobrze. Przyczepność bez zarzutu. po świeżym śniegu idą jak burza. Nie są głośne. bieżnik robi wrażenie.
Opinia użytkownika: Ciche na asfalcie i ładnie trzymają się na śniegu.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre na słabo odśnieżone drogi.
Opinia użytkownika: Dobra przyczepność nawet w terenie górskim. Polecam, Robert.
Opinia użytkownika: Super.
Opinia użytkownika: Wspaniała opona nie dość że fajnie i agresywnie wygląda to wgryza się w śnieg i grząski teren jak Reksio w boczek.
Opinia użytkownika: Wszystko zgodnie z opisem i przeznaczeniem. Polecam.
Opinia użytkownika: Tego oczekiwałem.
Opinia użytkownika: Dziękuję.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone