Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetna opona w stosunku jakości do ceny, bardzo dobrze sprawdza się na mokrych nawierzchniach i śniegu a przy tym nie jest głośna. Polecam z czystym sumieniem, bezpieczeństwo najważniejsze.
Opinia użytkownika: Bardzo dobry opony, polecam wszystkim
Opinia użytkownika: Super opona i dobry kontakt ze sklepem
Opinia użytkownika: Wcześniej Nokiany i szczerze mówiąc dla mnie nie ma różnicy. Polecam.
Opinia użytkownika: Dobre opony, naprawde mogę polecić na zimę, cena dobra, starczy na dwa sezony minimum. Polecam.
Opinia użytkownika: bardzo dobre i ciche opony
Opinia użytkownika: Polecam opony. Sprawdziły się na prostej drodze jak i na drogach górskich. Dobrze trzymają się nawierzchni i pozwalały wyjeżdżać z wysokiego śniegu mimo przedniego napędu i niewielkiej mocy silnika
Opinia użytkownika: wszystko ok .polecam te opony
Opinia użytkownika: Opony jak za tą cenę petarda 💥
Opinia użytkownika: Opony sprawdzają się super, zwłaszcza podczas tegorocznej zimy.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone