Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Sprawdzają się
Opinia użytkownika: Delikatnie wyczuwalne bicie opon, po wyważaniu, Niestety reklamacja nie uwzględniona na 3 opony, tylko 1 oponę uznali za wadliwą.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zaskoczony pozytywnymi opiniami o tych oponach. Podczas deszczu traciły przyczepność przy 30km/h na rondzie i potrafiło "rzucić" tyłem przy 60 ma zwykłym zakręcie.
Opinia użytkownika: Są ok.
Opinia użytkownika: super
Opinia użytkownika: Spoko.
Opinia użytkownika: Nadają się
Opinia użytkownika: Myszkują na mokrej nawierzchni. Lekkie bicie po 10 000 tys. km.
Opinia użytkownika: Świetne opony używane ich już dwa lata. Bardzo polecam.
Opinia użytkownika: Dobre opony w niskiej cenie
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone