Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo przyjemne oponki, bieżnik dobrze się trzyma.
Opinia użytkownika: Polecam, tanie przyzwiote opony, bez porównania lepsze niż dębica, którą miałem poprzednio. Różnica w szczególnosci odczuwalna na mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Polecam dobrze się trzymają drogi
Opinia użytkownika: Spoko daje radę brać.
Opinia użytkownika: Świetna opona za umiarkowaną cenę... Super stosunek ceny do jakości... Polecam do małych aut miejskich.
Opinia użytkownika: Szybka dostawa i niezawodność
Opinia użytkownika: Opony fajne, bardzo ciche oraz wytrzymałe. Spalanie w ich przypadku trochę spadło, ale nieznacznie. Wybierając te opony z pośród droższych par nie będziecie rozczarowani.
Opinia użytkownika: Dobra jakość za rozsądną cenę.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolona z opon.
Opinia użytkownika: Dają radę.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone