Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony są bardzo dobre i w przystępnej cenie. Polecam.
Opinia użytkownika: Zrobione 2000 km, narazie sprawują się bardzo dobrze.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam!
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Fajne oponki w przystępnej cenie.
Opinia użytkownika: Dobre opony :)
Opinia użytkownika: Bardzo dobre oponki nie ślizgam się na zakrętach, ładnie się trzymają jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Cena do jakości. Godna polecenia:)
Opinia użytkownika: Normalne, stosunkowo niedrogie oponki, przy spokojnej jeździe jeszcze nie zawiodły.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone