Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Za takie pieniądze można kupować w ciemno.
Opinia użytkownika: Na oponach przejechałem od momentu zamontowania już spory dystans w krótkim jak dla mnie czasie (7 miesięcy). Jeździłem w różnych warunkach, od naszych dziurawych ulic, po kręte drogi w Beskidach oraz leśne trasy. Na początku użytkowania, przy wysokich temperaturach otoczenia, opona sprawia wrażenie zbyt miękkiej. Teraz tego odczucia nie mam. Co do hamowania nie mam żadnych zastrzeżeń.
Opinia użytkownika: Opony warte swojej ceny. Może nie są idealne, ale w tej cenie igła.
Opinia użytkownika: Tania i w miarę w porządku. Da się dobrze depnąć ;)
Opinia użytkownika: cena do jakości ; bardzo dobra
Opinia użytkownika: Dobry stosunek jakości do ceny
Opinia użytkownika: Za taka cenę opona godna polecenia
Opinia użytkownika: Opony używane jako alternatywa do ścigania się na zawodach wyścigowych Smart Racing CUP w Koszalinie. Szału nie ma, ale do upalania znakomite. Nie chcecie zasponsorować w zamian za reklamę kompletu na zimę, ewentualnie semi slick na testy?
Opinia użytkownika: Słabe na mokrej nawiewrzchni.
Opinia użytkownika: Bardzo głośne.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone