Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Zobaczymy jak z trwałością i ew. awaryjnością bo na razie zrobiłem dopiero ok. 1000 km. W górach po śniegu i lodzie sprawują się super. Pozostałe parametry przynajmniej dobre a nawet lepisze.
Opinia użytkownika: Zamówione opony bardzo szybko dostarczone. Nie mam z nimi żadnych kłopotów. Są godne polecenia, zwłaszcza ze względu na dobrą cenę.
Opinia użytkownika: Super oferta dla kierowców którzy cenią komfort i ekonomie. Chwalipięty kupują Michelen Pirelli! A mądrzy chwała się ekonomia i rozsądkiem . Mam flotę kilkunastu aut i nie widzę potrzeby lansu!
Opinia użytkownika: za tak niską cene to super opony
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, polecam. Jeżeli chodzi o cenę, to też bardzo przystępna.
Opinia użytkownika: oponki naprawdę bardzo fajne
Opinia użytkownika: dobre opony w rewelacyjnej cenie
Opinia użytkownika: .
Opinia użytkownika: Opony używane w busie firmy kurierskiej , powiem że jest ok . Cena adekwatna do opon. Wolę kupić dobre "Chinki" niż nalewkę, która po 2 sezonie jest do wyrzucenia. Te opony kończę na 2 sezonie i jest OK >>> POLECAM
Opinia użytkownika: cena jakość ok
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone