Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jeśli potrzebujesz naprawdę dobrą oponę do jazdy do Rumunii i z powrotem oraz jazdy w górach nie znajdziesz dużo lepszych niż te.
Opinia użytkownika: Jeśli potrzebujesz opon na długie dystanse te opony trudno pobić.
Opinia użytkownika: Dobra opona.
Opinia użytkownika: polecam, fajna opona, z racji bieżnika mniejszy komfort na asfalcie, ale za to w terenie można już odczuć jej zalety
Opinia użytkownika: 6000km w zimę i spoko. Wiadomo to motocykl, więc śnieg na drodze, to i tak masakra, ale dużo lepiej niż zwykła k60, na suchym przy 10°C można kłaść moto tak jak ja zdj.
Opinia użytkownika: Dobre opony, ale na naprawdę niskie temperatury. W przeciwnym razie szybko się zużywa.
Opinia użytkownika: Mam Yamahę XT660Z, stosuję te opony przez cały rok zarówno na drogach, jak i trasach off-road. Jestem bardziej niż zadowolony z ogólnej wydajności opon Heidenau.
Opinia użytkownika: Jestem właścicielem Yamahy XT 660Z, korzystam z motocykla na drogach i poza nimi przez cały rok. Wydajność opony Heidenau jest więcej niż wystarczająca.
Opinia użytkownika: Od Heidenau K60 spodziewałem dobrych właściwości jezdnych zarówno w lekkim terenie lub na drodze. W terenie są bardzo niepraktyczne, ale na drodze są bardzo dobre. Bieżnik po przejechaniu 4000 km jest wysoki do połowy, może na 2/3.
Opinia użytkownika: opony głośne, ale mimo to jestem zadowolony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone