| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
4,75 |
| poziom hałasu |
1,00 |
| amortyzowanie |
1,00 |
| sucha nawierzchnia |
3,50 |
| mokra nawierzchnia |
3,50 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
1,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Zamontowałem je i pierwsze wrażenie było takie sobie, wydawało mi się nie będę w stanie jechać na motocyklu! Na każdym kroku myślałem żeby sie nie zabić ... Po tysiącu kilometrów okazały się o wiele lepsze, bardzo zwinne i przyczepne na zakrętach. Na gruntowych drogach zachowywały się dobrze, dobrą przyczepność zarówno z przodu jak i z tyłu. W miarę upływu czasu i sprawdzają się dobrze, niektórzy znajomi doszli nawet 20k km. W przeciwieństwie do poprzednich opon (miałem Metzeler TOURANCE), k60 nie są oponami radialnymi i różnicę można zauważyć, (przynajmniej na moim motocyklu), z tym, że przy najwyższych prędkościach i hamowaniu na granicy. Nawet na autostradzie przy prędkości ponad 150-160 km/h kierownica ma tendencję do skręcania... . Jednak do turystycznej jazdy opony zachowują się dobrze zarówno na asfalcie i jak i nawierzchni gruntowej.