Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Witam użytkuje oponki jak w opisie, robię spore przebiegi roczne i naprawdę mogę je polecić są ciche całkiem bardzo dobrze trzymają się drogi jak na suchej tak i na mokrej nawierzchni dość dobrze również wybierają nierówności na drodze jak na ten profil i szczerze polecam choć sam nie byłem przekonany przy pierwszym kupnie tych opon wiadomo nazwa kojarzy się z P.R.CH lecz teraz szczerze polecam
Opinia użytkownika: opony spoko polecam . po przejechaniu 400 km jakiś palant mi dwie sztuki przebił przez co musiałem kupić kolejne dwie
Opinia użytkownika: Opona godna polecenia o dobrym wygladzie. Przebieg 30 tys. Dobre trzymanie na suchej i mokrej nawierzchni. Cicha i dobrze tlumiaca nierownosci. Trwalosc jest zaskakujaco slaba. Pewno jeszcze raz ten sam dystans i czas na zmiane. (Zachowanie podobne do Nokian tz300).
Opinia użytkownika: Witam. Jak wczesniej napisalem nie polecam tych opon ani tez firmy. Opony po jednym sezonie dostaja wibracji ze mozna wypasc z fotela a firma upiera sie ze opony nadaja sie do jazdy, Sami zadycydujecie co wybrac. Po testach i badaniach opona jest w normie czyli pomiar RFV= 6kg a dla porownania dopuszczalna jest RFV=14. Nie wiem czy dalbym rade jedchac przy takim biciu na kierownice . Szkoda zawieszenia .
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone