Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Za taką cenę kapcie wzorowe.
Opinia użytkownika: Jak na oponki w takiej cenie jeździ się na nich całkiem przyzwoicie, mimo iż jest trochę hałaśliwa przy większych prędkościach.
Opinia użytkownika: Opona używana w samochodzie dostawczym zawsze z ładunkiem min 500 kg do 1000 kg Jak za te pieniądze to naprawdę warto Przejechane ponad 30 000 i jeszcze na jeden sezon spokojnie Polecam
Opinia użytkownika: za tą cenę są ok
Opinia użytkownika: Dobra cena wstosunku do jakości
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone