Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony dobre polecam dla niewybrednych kierowców
Opinia użytkownika: w tej cenie DOBRE.
Opinia użytkownika: Za tę cenę nie najgorsze.
Opinia użytkownika: Opony dobra do jazdy po mieście 50km/h. Szybsza jazda to już tragedia, opona mocno się nagrzana przy 120km/h auto zaczyna pływać, a wyższa prędkość owocuje w dość mocne drgania a o gwałtownym hamowaniu już nic nie napisze. Opona nie warta tych pieniędzy. Kartoflaki
Opinia użytkownika: Opona przyzwoicie radzi sobie na suchej nawierzchni w przyzwoity sposób zachowuje się na łukach drogi. Na mokrym podłożu jej właściwości pozostawiają nieco do życzenia ale jak na tą półkę cenową jej właściwości nie budzą uczucia że były to źle wydane pieniądze.
Opinia użytkownika: beznadziejne, szkoda pieniędzy musiałam kupić jeszcze jeden komplet bo na tych nie da się jeździć
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone