Opinia użytkownika: Zdecydowałem się na zakup ten opony, ponieważ nie chciałem wydawać zbyt dużo. W tym momencie mogę zrobić duże uffff.... to nie był błąd. :) Kaska wykorzystana w 100% poprawnie, pomimo mojego agresywnego stylu jazdy opony radzą sobie ok, jestem z nich zadowolony. Czasami słychać komentarze: "nie bierz tego, to jest chińskie" brednie!! nie w przypadku tej opony, jeszcze raz polecam!