Opinia użytkownika: Wolno nie jeżdżę więc szybko wychodzi czy opona jest dobra czy nie, z Gremaxa jestem bardzo zadowolony, bo polecał mi ja znajomy pomimo, że jej nie znałem wcześniej i teraz wiem ze kolejne opony to bedzie Gremax! bo cena jest bardzo konkurencyjna.