Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Porządne opony, bardzo dobry stosunek jakości do ceny
Opinia użytkownika: super wybór dla opon wielosezonowych
Opinia użytkownika: Wymieniłem seryjnie montowane w Mercedesie opony Continental na Goodyeary, z którymi miałem sporo kłopotu. Przede wszystkim brakowało trakcji na byle śnieżku czy błotku i konieczność wymiany trzech z pięciu opon z powodu bąbla - rozwarstwienia opony. Z Goodyerami na razie wszystko w porządku.
Opinia użytkownika: Wysoka jakość za przystępną cenę.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony, muszę dokupić jeszcze dwie na tył.
Opinia użytkownika: Bardzo fajna oponka, bardzo cicha, fajnie trzyma w zakrętach.
Opinia użytkownika: Fajne oponki w dobrej cenie.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Jakość do ceny na plus
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone