Opinia użytkownika: sprawdzone w terenie , jak i na długich autostradowych odcinkach. cicha wytrzymała opona, nie ściera się szybko, nie piszczy na zakrętach,dobrze znosi mokre nawierzchnie i głębokie kałuże,nie uślizguje się i dobrze hamuje. jestem zadowolony z tych opon. jedyna wada to małe kamyczki w bieżniku ,co jakiś czas hałasują po wjechaniu na asfalt, ale po jakimś czasie wylatują same.