Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Takie sobie.. Aby jak najtaniej i nie czułem się bezpiecznie jeżdżąc Seicento na tych oponkach..
Opinia użytkownika: Opony piszczą na asfalcie nawet przy małej prędkości na zakrętach. Jest to bardzo irytujące. Żadne inne opony na których jeździłem tak się nie zachowywały. Pozostałe cechy są takie jak cena.
Opinia użytkownika: Szkoda kasy lepiej dołożyć i kupić inne.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone