Opinia użytkownika: PLUSY:
- piękny bieżnik,
- niesamowita przyczepność na suchej nawierzchni (lepsza nawet od Firestone i Pirelli, które miałem wcześniej),
- podczas jazdy po łuku z dużą prędkością nie ma wrażenia, że opona zaraz straci przyczepność,
- wytrzymała.
MINUSY:
- słaba przyczepność na mokrej nawierzchni,
- poziom hałasu (czasami jakbym leciał odrzutowcem ;)) kiedy przekroczymy ok 60 km/h, jednak nie tak wysoki, aby przeszkadzał w jeździe.