Opinia użytkownika: Najlepszy semi slick na rynku z homologacją drogową! Nie nadaje się do jazdy na co dzień, gdyż wymaga rozgrzania. Za to na torze jak złapie temperaturę to klei niesamowicie! Twarda ścianka daje świetny "feeling" na kierownicy. Opona tylko na suchą nawierzchnię. Użytkuję już 3 komplet tych opon. Polecam zdecydowanie!