Opinia użytkownika: Kupiłem parkę na razie na próbę, zrobiłem na nich około 3 tys. km i jestem bardzo zadowolony, na suchym kleją się idealnie, na mokrym lubią wejść w uślizg ale jak najbardziej kontrolowany. Trwałości nie oceniam bo nie ma sensu oceniać ścieralności opony po takim małym przebiegu. Przeskoczyłem z Toyo Proxes T1-S i osobiście stwierdzam, że różnica jest niewielka, biorąc pod uwagę agresywną jazdę.