Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Opony zakupione z powodu... zapasowego kola, na ktory taka opona jest zalozona. Czyli w razie awaryjnej zmiany kola - jade dalej na takim samym ogumieniu.
Opinia użytkownika: Płytki bieżnik, jeszcze nie wiem jaki to ma wpływ na zużycie bo jeżdżę drugi sezon. Hamowanie na mokrej nawirzchni jest OK ale problem stanowi ruszanie. Opona ślizga się co stanowi problem, gdy trzeba podczas deszczu ruszyć szybko ze skrzyżowania.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone