Opinia użytkownika: Witam! Jestem szczęśliwym posiadaczem tych opon od kilku lat. Jeżdżę autem po mieście, poza miastem, w terenie i po autostradach. Mam na liczniku 68000 km a wiem, że śmiało na nich dobiję 80000km i nie będą "łyse". Przy prędkościach do 180 km/h (powyżej tej prędkości nie udało mi się jeździć) dobrze się trzyma drogi, poziom hałasu nie jest uciążliwy. Już wiem, że będę brał je pod uwagę przy zakupie opon na następny sezon :)