Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Używamy tych opon w większości firmowych Fordów Transitów. Jeszcze na nie nikt narzekał.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona trzyma rewelacyjnie ale za szybko sie sciera jezdzac normalnie z towarem wytrzymaly 45 tys czyli jeden sezon i koniec teraz kupie inne
Opinia użytkownika: Polecam. Miałem różne opony, te kupiłem na chybił trafił i są super. Na razie nie jeździłem na tak dobrej zimowej oponie. A jeżdżę dynamicznie i szybko.
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Oponki super zwłaszcza na śniegu, na śliskiej ośnieżonej i oblodzonej drodze lepiej trzymają sie niż inne nawet osobowe opony (jechałem w tym samym dniu po tej samej drodze t4 z innymi oponami i 2 osobowymi wszystkie na zimowych) w koleinach super odprowadzają wodę, na mokrej nawierzchni trzymają się. Nawet mnie w górach nie zawiodły na krętej białej górskie drodze. Polecam
Opinia użytkownika: Cena jest ok.
Opinia użytkownika: To już 4 - ten sam komplet. Polecam
Opinia użytkownika: Dobre, niedrogie opony
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone