Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Poprzednie opony Pirelli P7 były lepsze.
Opinia użytkownika: Zakupiłem opony z myślą, że są to bezkompromisowe opony premium. Kwestia trwałości i ceny była dla mnie drugorzędna. Najważniejszą rzeczą był rant ochronny felgi oraz świetne właściwości jezdne. Niestety rant okazał się trochę imitacją rantu ( pirelli pzero rosso oraz bridgestone battlax miały porządny ), a właściwości jezdne są mocno słabe. Pomimo małego profilu opona po prostu pływa na zakrętach - ma za małą twardość na boku i generalnie auto w sposób niekomfortowy pływa na oponach. Co do przyczepności nie mam zastrzeżeń. Przejechałem na oponach dopiero parę tysięcy kilometrów, ale już mógłbym je zmieniać.
Opinia użytkownika: Opony polecam z całą odpowiedzialnością. Sprawdzałem w każdych warunkach i na każdej nawierzchni. Bez uwag
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Bardzo słaba przyczepność na mokrej nawierzchni, bardzo łatwo wpaść w poślizg na głębokich kałużach.
Opinia użytkownika: Przy spokojnym stylu jazdy i przebiegach max. 10 k km rocznie, czyli sezon letni to ok. połowa z tego (5 tysięcy km) opony nie nadają się do dalszej jazdy. Bieżnik zużyty nadmiernie, nieprawidłowo co nawet zostało stwierdzone w procesie reklamacji w serwisie Continental. Samochód jest utrzymywany w idealnym stanie więc stan samochodu nie ma nic wspólnego z nadmiernym zużyciem. Hałas jaki generują opony jest nie do zniesienia. Opony w żadnym wypadku nie są warte swojej ceny. Trzymanie na suchym i mokrym nie jest zadowalające. Sam kontakt z serwisem Continental pozostawia delikatnie mówiąc niesmak. Całkowicie odradzam zakup tych opon.
Opinia użytkownika: Opony zakupiłem w drugim kwartale zeszłego roku. Po założeniu i przejechaniu kilkudziesięciu km okazało się, że auto ściąga w prawo - przerzutka opon z prawej na lewo i zaczęło ściągać w lewo. Pojechałem z autem na serwis - zbieżność, geometria wszystko w porządku, przeszukane całe zawieszenie i też wszystko ok. Wyrok niestety padł na opony!!!!! Opony marki premium za prawie 2 tys. W życiu bym się nie spodziewał po takiej firmie, żeby opony były felerne. Stanowczo odradzam
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia.
Opinia użytkownika: Rewelacja, bardzo wysoki komfort jazdy.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone