Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Nie kupuję innych... nie ma sensu.
Opinia użytkownika: Na suchym-idealnie. Na mokrym przy ruszaniu potrafi nadal zarolować, mimo że to tylko 120km ale w czasie jazdy czuję się pewnie, nie ma odczuwalnego aquaplaningu czy "luźniejszej" kierownicy na autostradzie, więc super lepi. Czuć że opona premium w porównaniu do Nokianów czy innych tańszych Nexenów wciskanych przez producenta. Warto, naprawdę warto.
Opinia użytkownika: Polecam serdecznie! Czuję się z nimi bezpiecznie!
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona w stosunku ceny za jakość, moje auto posiada obniżone oraz utwardzone zawieszenie i mimo dość sporego profilu opony bardzo dobrze spisuje się zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Nigdy mnie nie zawiodła i moge polecić z czystym sumieniem. Sportowa jazda nie tylko po prostej, a także w ostrych i szybkich zakrętach nie jest straszna tej oponie.
Opinia użytkownika: Kupuję po raz kolejny ten model, do SUV drugiego też.
Opinia użytkownika: Jest jak przyklejona.
Opinia użytkownika: Po ostatnich oponach zdecydowałem się poszukać lepszych i te są prawie idealne.
Opinia użytkownika: Polecam, cichutkie, wytrzymałe i świetnie trzymała się drogi na suchej, jak i mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Bardzo dobr jakość do ceny, polecam!
Opinia użytkownika: Polecam!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone