| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
4,00 |
| poziom hałasu |
3,00 |
| amortyzowanie |
3,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
4,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opinia po przejechaniu nieco ponad 3000km więc może nie dużo ale kilka rzeczy ewidentnie wartych wspomnienia. Porównuję z Yokohama AdvanSport v103, które miałem wcześniej w tym samym rozmiarze. Samochód zdecydowanie lepiej trzyma się drogi zarówno na mokrym i suchym asfalcie. Opona nie jest cicha ale mi to nie przeszkadza, poczucie pewności na drodze wynagradza przeciętną głośność. Opona spodoba się tym, którzy lubią czuć nieco lepszy feedback, szczególnie dotyczy wersji z oznaczeniem XL - sztywniesza ścianka boczna. Zmian w zużyciu paliwa nie zauważyłem. Śladów zużycia póki co nie widać, ale z racji na krótki okres użytkowania nie oceniam.