Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona.Doskonale trzyma na suchym i mokrym, przy bardziej dynamicznym ruszaniu zdecydowanie później zrywa przyczepność niż Goodyear F1 Assymetric.Na tych oponach samochód pewnie prowadzi się również na mokrej nawierzchni.Droga zatrzymania na suchej jak i mokrej bardzo dobra.To co było dla mnie ròwnież bardzo istotne to czy opony uda się bez problemu wyważyć i czy nie bedzie drgań-za pierwszym razem mój wulkanizator wyważył koła i auto przejeździło sezon letni bez koniecznosci ponownego wyważania.Polecam te opony, są warte swojej ceny.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona. Jedyny minus to szybko zużywający i ścierający się bieżnik opony.
Opinia użytkownika: Przystępna cena za ten towar.
Opinia użytkownika: Bardzo super opony.
Opinia użytkownika: Na razie rewelacja, czekam na śnieg.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony
Opinia użytkownika: Super opony, wspaniale trzymają auto, drugi plus za to, jak super auto na nich hamuje.
Opinia użytkownika: Oponki nietanie, ale warte swojej ceny. Rewelacja.
Opinia użytkownika: Oponki trzymają się na mokrej, jak i na słuchaj powierzchni tak dobrze, że napęd na tył nawet nie chce pokazać trakcji, polecam
Opinia użytkownika: Super opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone