| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Jak dla mnie te opony biorą przyczepność z jakichś lewych konszachtów fizyki i magii. Testowałem różne rodzaje opon i zawsze wracam do tych, bo tutaj przyczepność jest FENOMENALNA! Moje autko ma prawie 300 KM i naprawdę żeby zerwać przyczepność przy ruszaniu, to trzeba nieźle się nagimnastykować, nawet na mokrym, mimo że koła (no tutaj nie ma siły, fizyka jest górą) zrywają przyczepność i się ślizgają, to jednocześnie przyczepności jest na tyle dużo, że samochód mimo wszystko przyspiesza. Nie ma takiego efektu, że koła się kręcą i samochód stoi w miejscu, auto po prostu jedzie, pomimo poślizgu. Podobnie jest z hamowaniem - przy awaryjnym, a nawet po prostu mocnym hamowaniu, bardziej boję się o to, że ktoś we mnie z tyłu wjedzie, niż o to że opony zawiodą i to ja w kogoś wjadę. Nie miałem przyjemności jeszcze jeździć na Michelin Pilot Sport 4 i 4S, które to uchodzą za najlepsze w tej klasie, ale dla mnie póki co Premium Contact 6 pozostaje na pierwszym miejscu (ciężko mi sobie wyobrazić, żeby coś działało lepiej, nawet Michelin).