| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Ford Mondeo Kombi IV 2.5
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobrze trzyma się drogi zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. W tym bardzo dobrze trzyma w zakrętach przy temperaturach od 15 stopni Celsjusza. Jak opona zachowuje się poniżej tej temperatury, ciężko powiedzieć. Natomiast można zakładać, że będzie trochę gorzej, ponieważ opona jest dość twarda i sztywna. Sztywność opony oraz jej twardość póki co sprzyja temu, że auto nie "myszkuje" w zakrętach. Opony umiarkowanie głośne, a Mondeo nie jest jakoś super wyciszone. Osobiście mi to nie przeszkadza, ale może są tacy użytkownicy, co będzie im to przeszkadzało podczas podróży. Droga hamowania rewelacyjna, nigdy nie załączył się ABS w zakręcie. Polecam tę oponę osobom, które szukają czegoś na długi okres użytkowania. Po przejechaniu 7000 kilometrów nie widzę kompletnie praktycznie żadnego zużycia opony - zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu. Rozmiar moich opon to 235/40/R18 XL (wzmacniane).
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Renault Megane Grandtour III FL 1.5 ENERGY dCi 110 (81kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Przejechałem 6200 km, na lewej przedniej oponie jest 6mm bieżnika. Jeżdżę głownie sam lub z 1 pasażerem, bez wielkich bagaży. Opony elegancko wybierają nierówności, nie są głośne, nawet na głośnych nawierzchniach. Na mokrym zachowują przyczepność i skutecznie odprowadzają wodę. Pomimo wysokiego profilu trzymają przyczepność przy gwałtowanych manewrach, ale odważyłbym się kiedykolwiek używać określenia sportowe :)