Ocena łączna:
Opinia użytkownika: W porównaniu z wczesniejszymi oponami innego producenta są cichsze i lepiej się hamuje.
Opinia użytkownika: Super przyczepność, dynamika jazdy. Gorąco polecam wszystkim.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z tych opon, ciche, dobrze się trzymają drogi. Na pewno zakupię jeszcze nie raz, polecam.
Opinia użytkownika: Polecam opony pierwsza klasa, świetnie sprawdzają się w każdych warunkach .
Opinia użytkownika: Super.
Opinia użytkownika: Opony ok, ale nie mogę nic więcej napisać konkretnego, nie narzekam.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam opony, trzymają się nawierzchni, ciche.
Opinia użytkownika: Polecam, auto dobrze się prowadzi na tych oponach
Opinia użytkownika: Ciszej niz wczesniejsze Nokian.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone