Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Hej, z czystym sumieniem mogę polecić te opony, ponieważ w deszczu sprawiają, że pewnie prowadzi się pojazd. Głośność opon jest na bardzo zadowalającym poziomie! POLECAM
Opinia użytkownika: Od lat używam opon Continental i jestem zadowolony. Przyjemność z jazdy jest wyjątkowa.
Opinia użytkownika: Opony ciche oraz o wysokiej skuteczności hamowania.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Opony spisują się bardzo dobrze. Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra przyczepność w różnych warunkach pogodowych.
Opinia użytkownika: Wspaniałe się sprawdzają na suchej, jak i mokrej nawierzchni. A do tego są ciche. Polecam.
Opinia użytkownika: Jak do tej pory na oponach przejechałem około 5000 km. Opony świetnie trzymają się drogi zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Wcześniej miałem Dębicę i różnica jest kolosalna. Zauważyłem też delikatnie zmniejszone zużycie paliwa (gdzieś około 5%). Opony są naprawdę ciche. Polecam te opony. Warto dopłacić te parę złotych i kupić opony klasy premium.
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Super opony, super cena, zdecydowanie polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone