Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Powielam zakup opon w momecie zużycia.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre na deszcz, jednak bardzo mała trwałość - po 20 000 km i jednym sezonie wiosenno-letnim tył do wymiany - przód ok. Chyba ich już nie kupię.
Opinia użytkownika: Opony mają dwie zasadnicze wady: 1. niska trwałość (szybka ścieralność pomimo delikatnej jazdy) 2. uślizgi w trakcie ruszania nawet na lekko mokrej nawierzchni
Opinia użytkownika: Za tą cenę są lepsze opony
Opinia użytkownika: Tragiczne na mokrej nawierzchni, zdecydowanie nie polecam, zastanawiam się czy nie reklamować.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone