Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super oponki!!! Trzymanie na suchym i mokrym asfalcie rewelacyjne. Bardzo Polecam!!!
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre w prowadzeniu, wygodne jak na swoj rozmiar, na suchej nawierzchni juz mnie uratowaly - niestety bez ABS oponki do wyrzucenia, uwazajcie na calkiem nowe - nie maja odpowiedniej przyczepnosci, polecam do umiarkowanej jazdy
Opinia użytkownika: Wszystko super. W porownaniu z Firestone FH 690 ktore mialem wczesniej te sa conajmniej o klase lepsze. Ale pytania o zachowanie na sniegu czy lodzie to chyba jakies nieporozumienie?! Przeciez nikt przy zdrowych zmyslach nie jezdzi na letnich oponachw zimie!!!
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona na mokre nawierzchnie. Praktycznie wysysa cala wode spod siebie az asfalt robi sie suchy. Nie czuc szarpania przy wjezdzaniu w kaluze. Na suchym jeszcze lepiej. Bardzo cicha, niestety po 30000 prawie łyse
Opinia użytkownika: cich, dobrze trzymająca się drogi, ale po 30000 do wymiany.
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: SWIETNE TRZYMANIE NA SUCHEJ I MOKREJ NAWIERZCHNI,ZGUBNE NA KOLEINACH I SZYBKICH, B.CIASNYCH ZAKRĘTACH
Opinia użytkownika: po 55000 km do wymiany
Opinia użytkownika: Dobra
Opinia użytkownika: Opona nie nowa ale dosyć dobra dobrze się trzyma drogi
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone