Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Swietna opona tylko za szybko się ściera
Opinia użytkownika: zdecydowanie za szybko sie scieraja. dwa sezony i koniec.
Opinia użytkownika: absolutnie za szybko się zużywają nie rozumiem jak za ściralność można dać 6 ???? w koleinach ciągną jak .....ale prowadzenie na równym idealne
Opinia użytkownika: Super koła!!!
Opinia użytkownika: dają duże poczucie bezpieczeństwa - na ślizgim w pewnym momencie puszczają ( i to nagle ). Zużywają się super szybko i to przy normalenj jeżdzie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone