Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Zedrzeć je po 30000km można chyba tylko paląc je na każdych światłach. Doskonałe opony gorąco polecam.
Opinia użytkownika: bardzo cicha, W PELNI odporna na aquaplaning. Zima nie testowalem.
Opinia użytkownika: Wszystkie właściwości i cechy opony są raczej zadawalające, jednakże ścieralność jest, moim zdaniem, zbyt duża - bardzo szybko znikają płytsze nacięcia bieżnika.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Dobrze trzymają się na suchym. Na mokrym czasem da się zakręcić kołami.
Opinia użytkownika: Opona ma już 6 lat, 65000 KM i jej zużycie jest minimalne, żadnych problemów z oponą, nigdy się nie przebiła, nigdy nie zawiodła, w bagażniku cały czas jest "nowa" zapasówka.
Opinia użytkownika: dobre letnie opony
Opinia użytkownika: ... kupiłem w wersji SSR po doświadczeniach z letnią wersją tego rozwiązania. Potrafi to uratować sytuacje, zwłaszcza poza miastem. Głośność oceniam w odniesieniu do innych zimówek jakie miałem w swojej karierze kierowcy i stwierdzam, że jest lepiej niż dobrze ...
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze się zachowują na mokrej i suchej nawierzchni lecz szybko się zużywają.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone