Ocena łączna:
Opinia użytkownika: oponki super, wszystkie z oponeo biorę, dużo opon z oponeo i polecam firme oponeo, rzetelna fachowa i bezproblemowa firma, serdecznie polecam a i towar pierwyj sort. elo
Opinia użytkownika: Jeżdżę od dwóch lat i zimowe warunki zawsze mnie stresowały. W zeszłym roku na przeciętnych oponach miałam problem z ruszaniem i hamowaniem na śniegu. W tym sezonie wymieniłam je i od razu poczułam różnicę – lepsza przyczepność, pewniejsze zakręty i przede wszystkim krótsza droga hamowania. Nawet na oblodzonej drodze auto zachowuje się stabilnie, a ja czuję się o wiele spokojniejsza. Nie znam się na technicznych szczegółach, ale wiem jedno – dobre opony zimowe naprawdę robią różnicę!
Opinia użytkownika: Opony sprawdzają się bez problemu na śniegu i błocie pośniegowym
Opinia użytkownika: Opony ciche
Opinia użytkownika: Świetne opony w dobrej cenie. Polecam
Opinia użytkownika: Polecam, opony super trzymają się drogi w każdych warunkach
Opinia użytkownika: Godne polecenia.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre, budżetowe opony.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolona z opon.
Opinia użytkownika: Super opony, ciche i przyczepne.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone