Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Ogólnie opony dobre mimo, że ekonomy to sprawdzają się na lodzie jest ok, na śniegu i błocie też jak i na mokrej nawierzchni, trochę głośne na suchej, ale to szczegół
Opinia użytkownika: Spełniają moje oczekiwania
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Jak na budżetowe oponki to sprawuja się dobrze, przewidywalnie.
Opinia użytkownika: Opony są w porządku, dobrze się prowadzi, choć trochę głośniejsze od zwykłych zimówek.
Opinia użytkownika: Cena do jakości zadowalająca
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony w tej cenie.
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: Dobre opony.
Opinia użytkownika: Opony OK. Lekko słyszalny szum
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone