Ocena łączna:
Opinia użytkownika: polecam
Opinia użytkownika: Witam. Uważam, że bardzo fajna oponka - dobrze sprawuje sie w każdych warunkach, a cena wygrywa z drogą konkurencją. Dla mnie mocne 4*.
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Opony są dobre i pasują do mojej jazdy
Opinia użytkownika: Nie wytrzymuje ciężarów AutoLawety. Lepiej zapłacić więcej i kupić coś wytrzymalszego. Skusiłem się ceną i był to błąd.
Opinia użytkownika: Super opony
Opinia użytkownika: Klasa do ceny bardzo pozytywna
Opinia użytkownika: Bardzo dobre
Opinia użytkownika: Opony są ok. Nie są drogie, ale dobre.
Opinia użytkownika: Dobra jakość do ceny.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone