Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Na tych oponach przejechać udało mi się już kilka tys kilometrów. Jestem z nich bardzo zadowolony. Dają mi to czego oczekiwałem, czyli: bezpieczeństwo w każdych warunkach. Nie widać na nich śladu zużycia. Samochód prowadzi się pewnie po łukach i na mokrym asfalcie. Doskonale odprowadzają wodę. wcześniej miałem Continental i byłem zadowolony, zapragnąłem zmian i okazało się, że trafiłem w "10".
Opinia użytkownika: Dobra alternatywa dla runflatow. W polaczeniu z dociskajaca tyl belka haka (hak odkrecony) niezly grip. W deszczu najlepiej, chociaz w tych samych mokrych wiosennych warunkach zimowka SotoZero radzila sobie jeszcze lepiej :)
Opinia użytkownika: W miarę ciche, dobrze trzymające się drogi, miękkie, polecam.
Opinia użytkownika: To kolejny zakup tych samych opon. Uważam że są świetne.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre, żadnych zarzutów.
Opinia użytkownika: Opony w dobrej cenie i bardzo dobrej jakości. Póki co wszystko fajnie działa. Polecam.
Opinia użytkownika: W swojej klasie to dobre opony, trwałe i komfortowe.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony, mój s-max też.
Opinia użytkownika: Świetnie się sprawuje na terenach utwardzonych
Opinia użytkownika: Dają radę w różnych warunkach
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone