Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony na śniegu bardzo dobre,na błocie pośniegowym kiepsko samochód nie trzyma toru jazdy. Jak wyjadę z drogi szutrowej bądź kamienistej mnóstwo kamieni zostaje w bieżniku i "klepie" po asfalcie, trzeba ręcznie wyciągnąć, bo same nie wylecą tylko się zetrza na równo z oponą i zostają.
Opinia użytkownika: Świetny stosunek jakości do ceny
Opinia użytkownika: Polecam opony
Opinia użytkownika: Dobrze się prowadzi.
Opinia użytkownika: Ok polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze trzymają się drogi. Jeśli ktoś podobnie jak ja szuka kompromisu między oponami lato/zima, to z czystym sercem polecam te opony.
Opinia użytkownika: jestem zadowolony z opon
Opinia użytkownika: dobra przyczepność
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony wielosezonowe za rozsądne pieniądze.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona, w miarę cicha.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone