Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Po pierwszym sezonie użytkowania tych opon nie jestem z nich zadowolony. Drugi raz nie kupiłbym Brigestone Blizzak. Zdecydowanie lepiej wspominam opony Pirelli Scorpion Snow & Ice. Dużo niższy poziom hałasu i opory toczenia maja Pirelli.
Opinia użytkownika: Japońska precyzja, dzięki tej oponie czuję sie dużo pewniej na śliskiej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Za te pieniądze bardzo średnia opona, nie zachwyca swoimi właściwościami. Dziwne wibracje powyżej 60 km/h przy dokładnym wyważeniu. Nie polecam tej opony. Lepiej dołożyć i kupić np. Continentala.
Opinia użytkownika: nie polecam tej opny, miałem nowe koła z serwisu nissana, we wszystkiich czterech kołach była uszkodzona osnowa.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone