Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona, zakupiłem drugi komplet. Szczerze polecam.
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Przejechałem na oponach 3000 km i spisały się świetnie. Żadnych uślizgów, pewność prowadzenia, jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Super opona, nic dodać nic ująć, mam ok 3 tys. km na niej, w tym deszczowa skandynawia i jeszcze ani razu się nie uśliznęła. Suzuki DL-650 2010
Opinia użytkownika: Super opony. Polecam.
Opinia użytkownika: Dobra opona.
Opinia użytkownika: Jestem zachwycony tą oponą (na razie mam tylko z tyłu). Jak tylko dojadę przód, to tam też trafi Batlax A41. Po prostu wgryza się w drogę.
Opinia użytkownika: Bardzo stabilna i budząca zaufanie w każdych warunkach, zarówno przy jeździe w pojedynkę, jak i z pasażerem.
Opinia użytkownika: Opona użytkowana jeden sezon. Do tego czasu wszystko ok.
Opinia użytkownika: Ok.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone