Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: opony takie sobie, zjechaly sie szybko i nierównomiernie, szczególnie te z tyłu wyząbkowało i mimo, że pozostało ich sporo są do wywalenia. Zaznaczam ze auto mam od nowosci i ma przejechane 100200 km. Ogólnie teraz spróbuje z Nokianem lub Kumho.
Opinia użytkownika: To już moja druga ocena tej opony. Zdołałem przejechać na nich ok 50 tys. km (3 letnie sezony po ok 17 tys. km), miałem nadzieję nawięcej, ale te 50 tys. też nie jest złe, chociaż bieżnika to zostało tak średnio już poniżej 2 mm:) Opon więcej nie kupię bo mają bardzo miekką konstrukcję. Wpływa to dobrze na komfort toczenia (nie tłuczą na dziurach) ale w moim aucie (laguna 1300 kg) w rozmiarze j/w opony przy szybszym pokonywaniu zakrętów "pływają". Przy jeździe na wprost są ok. Do tego bardzo nierówno się zdzierają. Być może mam już troche skopaną geometrię ale inne opony zdzierają się równo. trzeba więc kombinować i zamieniać opony miejscami.
Opinia użytkownika: Opony te są dobre tak długo jak długo zbytnio się nie zetrą, a ścierają się b.szybko. Droga hamowania staje się koszmarem. Więcej nie kupie tych opon.
Opinia użytkownika: nie nadają sie do niczego
Opinia użytkownika: Po ok 20000 km na boku jednej z opon pojawiło się pęknięcie - rozwarstwienie, przez które uchodziło powietrze! Reklamacja została rozpatrzona pozytywnie.
Opinia użytkownika: W miarę w porządku, poważna wada to hałas
Opinia użytkownika: po ok. 15 tys. km jedna z opon dosłownie eksplodowała podczas jazdy z prędk. 80 - 90 km/h na trasie szybkiego ruchu (Katowice - Łódź), bieżnik był ok ale boczny profil poszedł w strzępy. Reklamacji oczywiście nie uwzględniono. Opona słabo trzyma w ostrych zakrętach, miałem kiedyś polskie Dębice spisywały się o niebo lepiej. Opona wygłąda ładnie, ale do jazdy nie za bardzo się nadaje. Wiem że moja opinia jako skrajna i podyktowana brzydką wpadką na początku jazdy i dlatego pewnie zostanie odrzucona ale ostatnio jeżdziłem na nich sporo po serpentynach w ok. Sanoka i na suchym miałem takie uślizgi boczne że strach się bać a inni przede mną śmigali aż miło. W tej cenie jest sporo innych ofert znacznie lepszych choćby Dębice.
Opinia użytkownika: za miękkie, wbrew temu co o nich piszą szybko się ścierają
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone