gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Czwartek 02.02 8.00 - 20.00
Piątek 03.02 8.00 - 20.00
Sobota 04.02 8.00 - 16.00
Niedziela 05.02 nieczynna
Poniedziałek 06.02 8.00 - 20.00
Wtorek 07.02 8.00 - 20.00
Środa 08.02 8.00 - 20.00

Firestone VANHAWK

opony Firestone VANHAWK

Firestone VANHAWK

Ocena: 4,8 / 6,0 1111800 Ilość opinii 61
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Firestone

Zamów opony
Firestone VANHAWK

Sprawdź ofertę opon Firestone VANHAWK w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Firestone VANHAWK

Firestone VanHawk Firestone VanHawk to letnia opona klasy średniej do samochodów dostawczych, małych ciężarówek i minibusów. Model charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz długimi przebiegami, dzięki czemu polecany jest dla segmentu komercyjnego. Ponadto gwarantuje bezpieczną jazdę nawet w na mokrej nawierzchni. Sprawdza się na długich, jak i na krótkich dystansach.

Opona Firestone VanHawk została stworzona z myślą o mocnych i nowoczesnych samochodach dostawczych o średniej i dużej ładowność. Inżynierowie zadbali o wysoką żywotność opony. W tym celu zastosowano innowacyjny skład gumy bieżnika. Tworzywo zmniejsza ilość wytwarzanego ciepła, co wpływa znacząco na zwiększenie wytrzymałości opony. Jednym z jego głównych składników jest krzemionka, która poprawia przyczepność na mokrej nawierzchni. Aby uzyskać długie przebiegi oraz odpowiednią kontrolę trakcji zastosowano komputerową optymalizację wzoru. Rzeźba składa się z szerokich pasów, które redukują poziom naprężeń na krańcach opony oraz zapewniają równomierne rozłożenie ciśnień na całej płaszczyźnie bieżnika. Dzięki temu uzyskano długie przebiegi oraz niższe opory toczenia. Wpływa to korzystanie na redukcję spalania paliwa. Poprawiona konstrukcja stopki oraz pogrubiona ściana boczna zapewniają lepsze przyleganie opony do felgi oraz ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Solidne klocki bieżnika pokryte głębokimi, prostymi nacięciami zapewniają przyczepność na mokrej i śliskiej nawierzchni. Liczne rowki umożliwiają dynamiczny przepływ wody na zewnątrz opony oraz chronią przed poślizgiem hydrodynamicznym.

Firestone Tire and Rubber Company to producent wysokiej jakości opon, który zasłynął jako główny dostawca dla Firmy Ford Motor Company. Firma powstała w 1905 roku, natomiast od 1988 jest częścią azjatyckiego koncernu Bridgestone. W ofercie firmy znajdują się wysokiej klasy modele osobowe, dostawcze, ciężarowe a także specjalistyczne opony rolnicze.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.